Pár slov

Ahoj!

Ahoj lidičky. Jsem upřímně rád, že jste se rozhodli věnovat část svého drahocenného času mým Scottie’s stránkám. Doufám, že se Vám na nich bude líbit, doufám, že se sem budete rádi vracet a hlavě - doufám, že zde naleznete to, co hledáte.

Tyto stránky jsou výsledkem téměř čtyřleté a téměř denní práce a odříkání. Nedivte se proto, že si jich cenním a schovávám je pod heslo. Nejsem sobec - to snad již mí dobří kamarádi vědí - jen se mi prostě nechce dávat mé osobní bohatství všanc těm, kteří si to nezaslouží.

V průběhu psaní těchto stránek jsem prostřídal množství (lepších i horších) webových editorů. Neručím proto za to, že budou všechny stránky fungovat tak, jak by měly.

Začínal jsem s Wordem 97 a zůstal jsem u něj drahnou chvíli. Poté jsem (nerozumně) přešel na Word 2000. Nic proti Bille, ale to, co dokáže to tvoje pekelný dílko vygenerovat si do vytrýny rozhodně nedám. Po jisté době jsem přešel na Namo WebEditor a nakonec na Macromedia Dreamweaver, u kterého jsem již zustal.

Svých stránek jsem si začal opravdu cenit od té doby, kdy mi zůstaly celé (bez zálohy a malé naděje na záchranu) na mém havarovaném disku. V tu chvíli jsem si teprve opravdu uvědomil, co pro mě znamenají. Musím poděkovat jisté softwareové firmě, že mi je pomohla zachránit - ovšem za obnos zhruba 6 000 Kč.

Nápad napsat tyto stránky vznikl zhruba na konci prvního ročníku Gymnazia Minerva, kdy jsem se naučil psát na stroji všemi deseti. Původně jsem neuvažoval o tom, že bych dělal web. K tomu mě vlastně donutil jeden můj neduh- disgrafie.

Můj web je rozdělen na dvě hlavní části:

Je tedy samozřejmé, že Minerva je ukončena (zde již nepočítám s aktualizacemi) - naleznete zde veškeré mé zápisky do té doby, než jsem školu opustil.

Informace na mých stránkách pocházejí většinou z mých zápisků ze školy - tedy přímo z toho, co člověk pochytí při hodinách výuky.

Za správnost a bezchybnost zde publikovaných informací neručím.

Scottie